AcaTalk
Welcome to Acatalk. Enjoy your stay here. Please be as you would like to be treated. That is the way we are here. We invite anyone willing to spread his knowledge and love and questions on music reproduction.
AcaTalk
Welcome to Acatalk. Enjoy your stay here. Please be as you would like to be treated. That is the way we are here. We invite anyone willing to spread his knowledge and love and questions on music reproduction.
AcaTalk
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
AcaTalk

The True essence of any audio system is only one thing. To enjoy the gift given to us by entertaining ourselves with music. Our search is to find the best in that area.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mikekan
Moderator
Moderator
mikekan


Posts : 84
Join date : 22/06/2009
Age : 43
Location : My Mind...

Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα   Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 11:07 am

Έχω μιλήσει με αρκετούς ανθρώπους που θέλουν να συμμετέχουν στο νέο Forum και άκουσα κάποια παράπονα για τα Αγγλικά που χρησιμοποιούμε.

Μήπως θα έπρεπε να σκεφτούμε σοβαρά την πιθανότητα να υπάρχει διαχωρισμός των κατηγοριών ανά γλώσσα όπως και στο παλαιό forum?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexD
Admin
AlexD


Posts : 84
Join date : 20/06/2009
Location : Athens

Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα   Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 11:16 am

mikekan έγραψε:
Έχω μιλήσει με αρκετούς ανθρώπους που θέλουν να συμμετέχουν στο νέο Forum και άκουσα κάποια παράπονα για τα Αγγλικά που χρησιμοποιούμε.

Μήπως θα έπρεπε να σκεφτούμε σοβαρά την πιθανότητα να υπάρχει διαχωρισμός των κατηγοριών ανά γλώσσα όπως και στο παλαιό forum?
Έλα μωρέ...Αφού στα Ελληνικά είναι όλα.Τώρα αν πετάγεται απο τον ΤΟΝΥ κανα Αγγλικό...τί έγινε?Είπαμε...Μπορεί αν θέλει να μιλάει Αγγλικά και εμείς Ελληνικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikekan
Moderator
Moderator
mikekan


Posts : 84
Join date : 22/06/2009
Age : 43
Location : My Mind...

Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα   Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 11:32 am

Σωστό και αυτό. Τουλάχιστον να αποφασισθεί να γράφουμε στα ελληνικά, εντάξει ο Τοny αν αισθάνεται πιο άνετα μπορεί να γράφει στα αγγλικά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexD
Admin
AlexD


Posts : 84
Join date : 20/06/2009
Location : Athens

Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα   Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 11:34 am

mikekan έγραψε:
Σωστό και αυτό. Τουλάχιστον να αποφασισθεί να γράφουμε στα ελληνικά, εντάξει ο Τοny αν αισθάνεται πιο άνετα μπορεί να γράφει στα αγγλικά!
Ας μας πέι ο ίδιος τί θέλει-προτιμά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trouble
Admin
Trouble


Posts : 273
Join date : 19/06/2009
Age : 58
Location : Greece

Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα   Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 12:51 pm

Παιδια, για το θεμα της γλωσσας μπρορω να πω, πως ΔΕΝ ΞΕΡΩ τα Γκρεεκ, σαν τα Αγγλικα, διοτι δεν τα έμαθα ποτε.

Εγώ καταλαβαίνω ομως....σαν γυφτος χωρις τσαντιρι, οποτε γραφετε εσεις Ελλ. Και οταν δεν μπορω θα γραφω εγω Αγγλικα....Δεν θελω ομως να βαζετε τα γελια καθε φορα που γραφω στα Ελλ, διότι είμαι ντροπαλός..... Laughing

Jesus Christ that took me 4 minutes to write when I could have written it in 10 seconds in English.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://acatalk.forumgreek.com
AlexD
Admin
AlexD


Posts : 84
Join date : 20/06/2009
Location : Athens

Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα   Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 12:58 pm

Trouble έγραψε:
Παιδια, για το θεμα της γλωσσας μπρορω να πω, πως ΔΕΝ ΞΕΡΩ τα Γκρεεκ, σαν τα Αγγλικα, διοτι δεν τα έμαθα ποτε.

Εγώ καταλαβαίνω ομως....σαν γυφτος χωρις τσαντιρι, οποτε γραφετε εσεις Ελλ. Και οταν δεν μπορω θα γραφω εγω Αγγλικα....Δεν θελω ομως να βαζετε τα γελια καθε φορα που γραφω στα Ελλ, διότι είμαι ντροπαλός..... Laughing

Jesus Christ that took me 4 minutes to write when I could have written it in 10 seconds in English.
Nα τ αφήσουμε γράφεις Αγγλικά-γράφουμε Ελληνικά??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trouble
Admin
Trouble


Posts : 273
Join date : 19/06/2009
Age : 58
Location : Greece

Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα   Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 1:04 pm

Τι να αφησουμε....?

Να γραφετε Ελλ και εγώ οταν δεν μπορώ να γραφω Ελλ, θα γραφω Αγγλικά..υπαρχει αλλη λυσει?.... ειμαι προθυμος να ακουσο καμμιά αλλη ιδεα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://acatalk.forumgreek.com
AlexD
Admin
AlexD


Posts : 84
Join date : 20/06/2009
Location : Athens

Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα   Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 1:22 pm

Trouble έγραψε:
Τι να αφησουμε....?

Να γραφετε Ελλ και εγώ οταν δεν μπορώ να γραφω Ελλ, θα γραφω Αγγλικά..υπαρχει αλλη λυσει?.... ειμαι προθυμος να ακουσο καμμιά αλλη ιδεα....
No.You'll write in English and we will write in Greek??Ok?Anyone who's got a problem with that??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trouble
Admin
Trouble


Posts : 273
Join date : 19/06/2009
Age : 58
Location : Greece

Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα   Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 1:26 pm

I am okay with that....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://acatalk.forumgreek.com
mikekan
Moderator
Moderator
mikekan


Posts : 84
Join date : 22/06/2009
Age : 43
Location : My Mind...

Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα   Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 1:30 pm

No problem! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Διαχωρισμός Κατηγοριών Ανάλογα με τη Γλώσσα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
AcaTalk :: We are on a new path to heaven :: General talk about hifi-
Μετάβαση σε: